facebook twitter Google Plus

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle
NOT: Eğer fragman oynamazsa
Fragmanı Tamekran İzle

Yılanların Öcü 49. Bölüm Final Fragmanı

Big Brother Türkiye Yeni Fragmanı

Reklamlar
Facebook Google Twitter
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni 4. bölümü ile 2 nisan 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı (2 nisan çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi. Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı 4,247 kez izlendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı özeti