facebook twitter Google Plus
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı (2 Nisan Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter

Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Eğer fragman oynamazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni 4. bölümü ile 2 nisan 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmeni 4. Bölüm Fragmanı (2 nisan çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, İstanbul Sokakları 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti