facebook twitter Google Plus
8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final özeti:

8.Gün 6. bölüm fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir. 8. gün yeni bölümü ile 23 nisan pazartesi akşamı Atv ekranlarında devam edecek sakın kaçırmayın. Zeki, hayat dolu, neşeli bir kız olan Bahar'ın hayatı hiç beklmediği bir şekilde değişir ve annesinin ölümüyle tüm hayatı alt üst olacaktır.Bir yazılım irketinde mühendis olarak çalışan Bahar'ın annesi Şehnaz hanımın şüpheli ölümü herkesi ayağa kaldırır. Bahar bir yandan annesinin ölümünü araştırırken diğer yandan hayatta kalmaya çalıştığı sırada hayatı bir yabancıyla kesişir.


8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final Yorumları (0)
8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final ne zaman yayınlanacak, 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final hangi gün yayınlanacak, 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final hangi kanalda, 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final saat kaçta, 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final neler olacak, 8. Gün 6. Bölüm Fragmanı Final özeti