facebook twitter Google Plus
Ali Kundilli 2 Film Fragmanı 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ali Kundilli 2 (2016) özeti:

Vizyon Tarihi: 4 Mart 2016
Yönetmen: Faruk Aksoy
Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Sami Aksu
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye

Cem Gelinoğlu'nun yaratmış olduğu Ali Kundilli karakterinin devam filmi Ali Kundilli 2'nin senaristliğini başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu üstleniyor. Filmi beyazperdeye taşıyan olan yapımcı ise "Recep İvedik" ve "Fetih 1453" gibi gişe rekortmeni filmlere imza atan Faruk Aksoy. Büyük bir aşkla evlenen Ali ve İlknur, aşklarının meyvesini büyük bir heyecanla beklemektedirler. İlknur sekiz aylık hamiledir ve bu süre içinde, Ali’den sonu gelmez acayip isteklerde bulunarak onu canından bezdirir. İlknur çocuğunu da gördüğü bir rüya üzerine İstanbul’da değil, Ali’nin babaannesinin yaşadığı Ayvalık, Küçükköy’de doğurmak ister. Yola koyulan ekip yepyeni maceralara atılır. Ancak çocuğun orada doğması kasaba halkı için de çok önemli bir sorunun çözümünü sağlayacaktır.


Ali Kundilli 2 film fragmanı 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ali Kundilli 2 (2016) Yorumları (0)
Ali Kundilli 2 (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ali Kundilli 2 (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ali Kundilli yeni film, Ali Kundilli yeni fragman, Ali Kundilli full film izle, Ali Kundilli 2 (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Ali Kundilli 2 (2016) filminin vizyon tarihi, Ali Kundilli 2 (2016) oyuncu kadrosu, Ali Kundilli 2 (2016) filminin türü, Ali Kundilli 2 (2016) filmi hangi kanalda, Ali Kundilli 2 (2016) ne zaman