facebook twitter Google Plus
Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı (12 Mart Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni ilk bölümü ile 12 mart 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı (12 mart çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, ankaranın dikmeni, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Ankara'nın Dikmen'i 1. Bölüm 3. Fragmanı özeti