facebook twitter Google Plus
Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı (11 Haziran Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni 13. bölümü ile 11 haziran 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı (11 Haziran Çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ankara'nın Dikmeni 13. Bölüm Fragmanı özeti