facebook twitter Google Plus
Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı (16 Nisan Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni 6. bölümü ile 16 nisan 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı (16 nisan çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ankara'nın Dikmeni 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti