facebook twitter Google Plus
Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Ankara'nın Dikmeni 11. bölümü ile 28 mayıs 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ankaranın Dikmeni 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti