facebook twitter Google Plus
Ant-Man Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ant-Man Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 17 Temmuz 2015
Yönetmen: Peyton Reed
Oyuncular: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly ...
Tür Aksiyon , Bilimkurgu
Ülke ABD
Ant-Man ile Edgar Wright'tan bir Marvel çizgiromanı uyarlaması izliyoruz. Dr. Hank Pym mesleğinde başarılı bir biyokimyacıdır. Altatomik partiiküller üzerinden ilginç bir formül geliştirir. Bu formül daha önceki testlerin hiçbirinde başarılı olmamıştır. Hank, cisimlerin boyutlarını değiştirebilen formülün denemelerini yapmaya başlar ancak işler umduğu gibi gitmez. Bir kaza sonucu, yeni bir yetenek kazanır. Artık çevresindeki bütün böceklerle iletişim kurabilmekte hatta onları kontrol edebilmektedir.

Ant-Man Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ant-Man Fragmanı Yorumları (0)
Ant-Man Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ant-Man Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ant-Man Fragmanı,Ant-Man film Fragmanı,Ant-Man Fragmanı filmi full izle,Ant-Man filmi full izle Fragmanı, Ant-Man Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Ant-Man Fragmanı filminin vizyon tarihi, Ant-Man Fragmanı oyuncu kadrosu, Ant-Man Fragmanı filminin türü, Ant-Man Fragmanı filmi hangi kanalda, Ant-Man Fragmanı ne zaman