facebook twitter Google Plus
Aşkı Bulunca (Posthumous) Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 01 Mayıs 2015
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Dram , Komedi , Romantik
Süre: 94 Dak.
Yönetmen : Lulu Wang
Oyuncular : Jack Huston , Brit Marling , Lambert Wilson , Alexander Fehling , Tom Schilling
Senaryo : Lulu Wang
Yapımcı : Bernadette Bürgi
Diğer Adı : Aşkı Bulunca
Bir yanlış anlama sonucu, eserleri eskisi kadar ilgi görmeyen bir ressam olan Liam Price’ın öldüğü ile ilgili dedikodular çıkar. Bu haberle eserlerin satışlarının patladığını gören Liam, gerçeği söylemek yerine “Liam’ın erkek kardeşi” kimliğinde hayatını sürdürmeye karar verir. Fakat intihar eden ressam hikâyesini ilgi çekici bulan güzel gazeteci McKenzie, Liam’ın peşine düşecek; aşk ikisinin de planlarını alt üst edinceye kadar oyun devam edecektir.

Aşkı Bulunca (Posthumous) Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı Yorumları (0)
Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Aşkı Bulunca (Posthumous) film Fragmanı,Aşkı Bulunca izle,Aşkı Bulunca filmi full izle,Aşkı Bulunca filmin konusu,aşkı bulunca türkçe altyazılı, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı filminin vizyon tarihi, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı oyuncu kadrosu, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı filminin türü, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı filmi hangi kanalda, Aşkı Bulunca (Posthumous) Fragmanı ne zaman