facebook twitter Google Plus
Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Attila The Hun Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman özeti: Yapım:2001 - ABD, Litvanya
Tür : Dram, Macera, Savaş, Tarih
Süre: 177 Dak.
Yönetmen : Dick Lowry
Oyuncular : Gerard Butler, Tim Curry, Tommy Flanagan, Jonathan Hyde, Steven Berkoff
Senaryo : Robert Cochran
Yapımcı : Paul Lichtman, Robertas Urbonas
Diğer Adı : Atilla Bir Kahraman Doğuyor

Konusu: Milattan sonra 400'lü yıllarda Roma en güçlü imparatorluktu. Kehanete göre bir gün bir adam çıkacak ve güçlü ordusuyla Roma'yı fethedecekti. Atilla bir yandan hücumlarına devam ederken fethettiği yerlerdeki hunları da birleştirerek kısa süre sonra Roma'ya saldıracak ve imparatorluğu ele alacaktı.

Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Attila The Hun Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman Yorumları (0)
Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Atilla: İmparatorluğun Yükselişi fragman, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi film fragmanı izle, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi türkçe dublaj izle, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi oyuncuları, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi konusu, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman filminin vizyon tarihi, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman oyuncu kadrosu, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman filminin türü, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman filmi hangi kanalda, Atilla: İmparatorluğun Yükselişi Fragman ne zaman