facebook twitter Google Plus
Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı 29 Temmuz Bebek Teoman'ın Mı?
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı özeti: Bir zamanlar Trt 1 ekranlarında yayınlanan aile dizisi çok sevilmesine rağmen reytinglerde tutunamayıp sona ermişti. Diziye Acun Ilıcalı'nın kanalı Tv8 yeniden can veriyor. Yep yeni oyuncularıyla Ayrılsak da Beraberiz 29 temmuz çarşamba günü saat 20:00'da 5. bölümü ekranlara gelecek. Teoman İdris'in bebeğine bakmak durumunda kalır. Bebek bakmak konusunda hiç bir bilgisi olmayan Teoman zor durumda kalır. Üstüne üstlük bunlar yetmezmiş gibi Berna bebeğin babası Teoman olduğunu zanneder.
Ayrılsak da Beraberiz 5. bölüm Fragmanı 29 temmuz Bebek Teoman'ın Mı? fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ayrılsak da Beraberiz fragman, Ayrılsak da Beraberiz izle, Ayrılsak da Beraberiz dizisi, Ayrılsak da Beraberiz yeni bölüm, Ayrılsak da Beraberiz son bölüm, Ayrılsak da Beraberiz tv8, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ayrılsak Da Beraberiz 5. Bölüm Fragmanı özeti