facebook twitter Google Plus
Azem 2: Cin Garezi Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Azem 2: Cin Garezi Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 15 Mayıs 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Gerilim , Korku
Yönetmen : -
Oyuncular : Murat Bülent Atacan
Sadece bir korku filmi değil…
Konusu: Azem serisinin ilk filmi, olaylara konu olan gerçek mekânlarda çekimlerini tamamlayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmişti. Serinin 2. filmi olan Cin Garezi, yine bu topraklarda yaşanan ve yüzleşmekten korktuğumuz, korku dolu olayların peşine düşüyor.

1921 yılında Sakarya’nın bir köyünde yaşanan ve 117 hanenin köyü boşaltmasına sebep olan korku dolu olay neydi? Çekim ekibi ile beraber mekânı inceleyen hocalar ekibi neden uyardı? 4 hafta süren çekim çalışmaları boyunca, 2 kere ekip değiştirmeyi gerektirecek neler yaşandı?
AZEM bu sefer Sakarya’da, olayların yaşandığı köyde, olayların yaşandığı evde!
Bir baba ve kızın tüyler ürperten hikâyesine tanık olacaksınız.

Azem 2: Cin Garezi Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Azem 2: Cin Garezi Fragmanı Yorumları (0)
Azem 2: Cin Garezi Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Azem 2: Cin Garezi Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Azem 2: Cin Garezi Fragmanı,Azem 2: Cin Garezi film Fragmanı,Azem 2: Cin Garezi filmi izle,Azem 2: Cin Garezi hd izle,Azem 2: Cin Garezi filmin konusu, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı filminin vizyon tarihi, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı oyuncu kadrosu, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı filminin türü, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı filmi hangi kanalda, Azem 2: Cin Garezi Fragmanı ne zaman