facebook twitter Google Plus
Ben O Değilim Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ben O Değilim Fragman (2014) özeti: Yapım:2014 - Türkiye, Yunanistan, Almanya, Fransa
Tür : Dram
Süre: 124 Dak.
Yönetmen : Tayfun Pirselimoğlu
Oyuncular : Rıza Akın, Ercan Kesal, Maryam Zaree, Mehmet Avcı, Nihat Alptekin
Senaryo : Tayfun Pirselimoğlu
Yapımcı : Tayfun Pirselimoğlu, Nikos Moustakas
Diğer Adı : I'm Not Him

Konusu: Orta yaşlı bir adam olan bekar Nihat üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Aynı zamanda mesai olan Ayşe kendisini eve yemeğe davet etmiştir. Nihat Ayşe'nin kocasının hapiste olduğunu ve eve giderse dedikodu olacağını bildiği için endişe etse de daveti kabul eder. Nihat evde gördüğü bir fotoğraf Nihat'ı alt üst edecektir çünkü fotoğrafta Ayşe'nin kocası kendisine çok benzemektedir. O dakikalardan sonra Nihat için sıradan hayat içinden çıkılmaz bir hal alır.

Ben O Değilim Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ben O Değilim Fragman (2014) Yorumları (0)
Ben O Değilim Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ben O Değilim Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ben O Değilim fragman, Ben O Değilim film fragmanı izle, Ben O Değilim full izle, Ben O Değilim Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Ben O Değilim Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Ben O Değilim Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Ben O Değilim Fragman (2014) filminin türü, Ben O Değilim Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Ben O Değilim Fragman (2014) ne zaman