facebook twitter Google Plus
Benimle Oynar Mısın? Film Fragmanı Full İzle 2013
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) özeti: Vizyon Tarihi: 27 Eylül 2013
Yapımı: 2013 - Türkiye
Tür: Dram, Komedi
Konusu: Talihsiz bir olayın ardından ceza alarak hapishaneye gönderilen Sibel tam 8 yıllık mahkumiyetin ardından özgürlüğüne kavuşur. Sibel'in ilk işi ise bu süreçte yetimhanede barınan kızı Rüya'ya tekrar kavuşmaktır. Kızını yanına alan Sibel doğduğu günden bu yana yaşadığı Beşiktaş semtinden Antalya'ya taşınmayı planlamaktadır. Ne var ki Rüya'nın bu güzel semti bırakmaya niyeti yoktur. Zira Rüya annesinin yokluğunda Beşiktaş'a sımsıkı sarılmış ve büyüdüğünde Beşiktaş'ta futbol oynayan bir oyuncu olmanın hayallerini kurar olmuştur. Bu nedenle annesiyle başka bir şehre taşınmayı istemeyen Rüya'nın acil olarak yapması gereken daha önemli bir iş vardır. Annesinin hapse düşmesine neden olan babasını bulmaktır.

Benimle Oynar mısın? Film Fragmanı Full izle 2013 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) Yorumları (0)
Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Benimle Oynar mısın? fragman, Benimle Oynar mısın? Filmi fragmanı, Benimle Oynar mısın Fragman (2013), Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) filmi ne zaman vizyona girecek, Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) filminin vizyon tarihi, Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) oyuncu kadrosu, Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) filminin türü, Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) filmi hangi kanalda, Benimle Oynar Mısın? Fragman (2013) ne zaman