facebook twitter Google Plus
Bensiz Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bensiz Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 11 Nisan 2014
Yapımı: 2013 - Türkiye
Tür: Dram
Süre: 80 Dakika
Yönetmen: Ahmet Küçükkayalı
Oyuncular: Öykü Çelik, Turgay Tanülkü, Ayla Algan, Nurseli İdiz, Burçin Abdullah
Senaryo: Ahmet Küçükkayalı
Konusu: Yıllardır sürdürdüğü başarılı profesyonel futbolcu olma hayalini 1.lige çıkmak için mücadele verdikleri son play off maçına kadar taşıyan Necip egoların, kazanma hırsının öne çıktığı maçta, sert bir müdahale sonunda Necip'in vücudunun tamamı felç olur. Hastanede geçen yoğun bakım ve tedavi sonrasında evinde ilk gününde yaşananlar Necip'in yaşamına ve çevresindeki insanlara mercek tutacaktır. Genç, yakışıklı, yetenekli ve başarılı Necip yaşadıkları eski köşkün ahşap işlemeli koltuğunun üstüne bırakılmış bir örtü yada odanın içindeki diğer mobilyalardan farksızdır. Gören duyan ancak bedeni hissetmeyen, tepki veremeyen bir insan figürüdür.

Bensiz Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Bensiz Fragman (2014) Yorumları (0)
Bensiz Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bensiz Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bensiz fragman, Bensiz Filmi fragmanı, Bensiz Fragman (2014), Bensiz Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Bensiz Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Bensiz Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Bensiz Fragman (2014) filminin türü, Bensiz Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Bensiz Fragman (2014) ne zaman