facebook twitter Google Plus
Binlerce Kez İyi Geceler Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 28 Mart 2014
Yapımı: 2013 - Norveç, İrlanda, İsveç
Tür: Dram
Süre: 111 Dakika
Yönetmen: Erik Poppe
Oyuncular: Juliette Binoche, Nikolaj Coster-Waldau, Maria Doyle Kennedy, Mireille Darc, Eve Macklin
Senaryo: Erik Poppe, Harald Rosenlow-eeg
Konusu: İşi gereği hayatı boyunca dünyanın en tehlikeli yerlerinde bulunan Rebecca, savaş fotoğrafçısı olarak çalışmakta ve bu nedenle hem özel hayatını hem de aile hayatını her daim ikinci plana atmak zorunda kalmaktadır. Ancak son zamanlarda ailesinin Rebecca'nın durumuna duyduğu endişe iyiden iyiye artmıştır ve artık zorlu bir seçim yapmanın zamanı gelmiştir.

Binlerce Kez İyi Geceler Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) Yorumları (0)
Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Binlerce Kez İyi Geceler fragman, Binlerce Kez İyi Geceler Filmi fragmanı, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014), Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) filminin türü, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Binlerce Kez İyi Geceler Fragman (2014) ne zaman