facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye Film Fragmanı İzle Full Hd (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizim Hikaye Fragmanı (2015) özeti:

Vizyon Tarihi: 27 Mart 2015 (1s 45dk)
Yönetmen: Yasin Uslu
Oyuncular: Cansel Elcin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir
Tür Dram
Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık... Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiç bir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor. Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği Bizim Hikaye'nin başrolleriniyse Cansel Elçin, Sera Tokdemir ve Naz Elmas paylaşıyor.


Bizim Hikaye Film Fragmanı izle Full Hd (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye Fragmanı (2015) Yorumları (0)
Bizim Hikaye Fragmanı (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye Fragmanı (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim Hikaye Fragmanı,Bizim Hikaye izle,Bizim Hikaye full izle,Bizim Hikaye fragmanı full izle,Bizim Hikaye konusu, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) filminin vizyon tarihi, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) oyuncu kadrosu, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) filminin türü, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) filmi hangi kanalda, Bizim Hikaye Fragmanı (2015) ne zaman