facebook twitter Google Plus
Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı özeti: Fenomen yarışma Çarkıfelek yepyeni içeriği, ünlü konukları, büyük ödülleri ve Mehmet Ali Erbil’in eğlenceli sunumuyla 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün, Star ekranlarında olacak.
40 yıldır yayınlanan ve her yaştan izleyiciyi ekran başına çeken, dünyanın en fazla ödül dağıtan yarışma programı Çarkıfelek’te yarışmacılar muhteşem bir araba ve değerli ödüller kazanacak.
Yapımcılığını RTV Film’in üstlendiği, Çarkıfelek, hafta içi her akşam herkesi ekran başına toplayacak ve keyifli dakikalar yaşatacak.
Yayın günü: 18 Haziran Perşembe
Yayın Saati: 19.15
Başvuru: http://www.startv.com.tr/program/carkifelek/basvuru

Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çarkıfelek,Çarkıfelek fragmanı, Çarkıfelek videoları, Çarkıfelek özeti, Çarkıfelek komik sahneleri, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Çarkıfelek 4. Bölüm Fragmanı özeti