facebook twitter Google Plus
Çekmeköy Underground Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çekmeköy Underground Fragman (2015) özeti: Vizyon Tarihi: 13 Mart 2015
Yapım:2014 - Türkiye
Tür : Müzikal
Süre: 95 Dak.
Yönetmen : Ayşim Türkmen Keskin
Oyuncular : Can Sipahi, Kerem Can, Barış Gönenen, Gözde Kocaoğlu
Senaryo : Ayşim Türkmen Keskin

Konusu: Mahallenin gençleri yıllardır hayallerini kurdukları stüdyoya kavuşmuş ve hapisten çıkacak olan abileri için arabesk rap tarzı bir klip hazırlamaktadırlar. Cemal Abi, nam-ı diğer ‘Küllü Harap hapisten çıkar. Gençler aşkın getirdiği trajediden dansla müzikle ne kadar kaçmak isteseler de İstanbul'un acımasız yönleri hep karşılarına çıkacaktır.

Çekmeköy Underground film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çekmeköy Underground Fragman (2015) Yorumları (0)
Çekmeköy Underground Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çekmeköy Underground Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çekmeköy Underground fragman, Çekmeköy Underground izle, Çekmeköy Underground filmi, Çekmeköy Underground full izle, Çekmeköy Underground filmi, Çekmeköy Underground fragmanı izle, Çekmeköy Underground Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Çekmeköy Underground Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Çekmeköy Underground Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Çekmeköy Underground Fragman (2015) filminin türü, Çekmeköy Underground Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Çekmeköy Underground Fragman (2015) ne zaman