facebook twitter Google Plus
Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Berk Atan ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Süreç Film'in yeni dizi projesi Cennet'in Gözyaşları'ın 13. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı... Cennetin Gözyaşları 13. Bölümü ile 17 aralık 2017 pazar akşamı Atv ekranlarında. Cennet'in bulduğu ipucu kafasını oldukça karıştırmıştır. Cennet annesini bulmadan İstanbul'dan gitmeyecektir. Bu konuda en büyük destekçisi Selim olurken ondan ayrılmasının büyük bir hata olduğunu anlamıştır. Selim gerçekleri öğreninceye kadar aşkına ve Selim'e sahip çıkar. Bunun için Cengiz'i Nilgün'ü ve herkesi karşısına almaya razıdır.


Cennetin Gözyaşları dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cennetin Gözyaşları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: cennetin gözyaşları fragman, cennetin gözyaşları fragmanı izle, cennetin gözyaşları yeni bölüm, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Cennetin Gözyaşları 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti