facebook twitter Google Plus
Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Berk Atan ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Süreç Film'in yeni dizi projesi Cennet'in Gözyaşları'ın 18. bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı... Cennetin Gözyaşları 18. Bölümü ile 4 şubat 2018 pazar akşamı Atv ekranlarında.  Cennet hapse girmiştir ve hiç bilmediği bir dünyanın içinde zorluklar çekecektir. Suçsuz olduğunu ispatlamak ve hayatta kalmak için çabalar. Yaşananların arkasında Arzu'nun olduğunu bilmektedir fakat bunu kanıtlayamadığı için eli kolu bağlı bir şekilde beklemektedir.


Cennetin Gözyaşları dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cennetin Gözyaşları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: cennetin gözyaşları fragman, cennetin gözyaşları fragmanı izle, cennetin gözyaşları yeni bölüm, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Cennetin Gözyaşları 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti