facebook twitter Google Plus
Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Berk Atan ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Süreç Film'in yeni dizi projesi Cennet'in Gözyaşları'ın 22. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı... Cennetin Gözyaşları 22. Bölümü ile 4 mart 2018 pazar akşamı Atv ekranlarında.  Cennet hapse girmiştir ve hiç bilmediği bir dünyanın içinde zorluklar çekecektir. Suçsuz olduğunu ispatlamak ve hayatta kalmak için çabalar. Yaşananların arkasında Arzu'nun olduğunu bilmektedir fakat bunu kanıtlayamadığı için eli kolu bağlı bir şekilde beklemektedir.


Cennetin Gözyaşları dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cennetin Gözyaşları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Cennetin Gözyaşları 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti