facebook twitter Google Plus
Çilek Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çilek Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 19 Eylül 2014
Yapım: 2014 - Türkiye
Tür : Dram, Macera, Polisiye
Süre: 100 Dak.
Yönetmen : Emrah Sönmez
Oyuncular : İlker Aksum, Halil Sezai Paracıkoğlu, Azra Akın, Bülent Şakrak, Selen Öztürk
Senaryo : Çağlayan Neyman
Yapımcı : Halil Sezai Paracıkoğlu

Konusu: Kasabanın güzel kızı Çilek ve ona küçüklükten beri aşk besleyen Kaan. Çilek'in en büyük hayali istanbul'a giderek ünlü bir şarkıcı olmaktır. Kaan'ın en büyük hayali ise Çilek'e olan aşkını ilan etmektir. İkisinin yolu bir gece Çilek’in şarkı söylediği sevgilisi Hayri’ye ait olan barda kesişir. Kaan Çilek'e hayallerini gerçekleştirebileceğini söyler ve birlikte sessiz sedasız istanbul'a kaçma planını devreye sokarlar. Fakat Hayri ve adamları peşlerine takılır. Çilek ve Kaan'ı uzun soluklu bir macera beklemektedir.

Çilek Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çilek Fragman (2014) Yorumları (0)
Çilek Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çilek Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çilek fragman, Çilek film fragmanı izle, Çilek izle, Çilek full izle, Çilek azra akın, Çilek filmi, Çilek Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Çilek Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Çilek Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Çilek Fragman (2014) filminin türü, Çilek Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Çilek Fragman (2014) ne zaman