facebook twitter Google Plus
Çıtır Kaçak Tehlikeli Film Fragmanı Full Hd
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 12 Haziran 2015
Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Komedi
Süre: 96 Dak.
Yönetmen : Kyle Newman
Oyuncular : Jessica Alba , Samuel L. Jackson , Jaime King , Hailee Steinfeld , Sophie Turner
Konusu: 16 yaşındaki Megan, genç yaşına rağmen son derece yetenekli bir ajandır. Ancak son zamanlarda gizliden gizliye yaşadığı sıradan bir genç olma hayali iyice açığa çıkmaya başlar. Partneri Victoria'ya bu sırrından bahseden Megan, onun da cesaret vermesiyle riskli bir planı uygulamaya koymaya karar verir. Buna göre kendi ölümünü tasarlar ve ortadan kaybolur. Yeni bir hayata başlayan Megan, sıradan bir okula sıradan bir öğrenci olarak kaydolur. Ancak burada 'normal' hayatın ve popüler olmanın hayal ettiğinden daha da sancılı bir deneyim olduğunu keşfedecektir. Kendisine bir nevi akıl hocalığı yapacak olan Hardman'la tanıştıktan sonra ise bir anlamda hayatı değişecektir.

Çıtır Kaçak Tehlikeli Film Fragmanı Full Hd fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı Yorumları (0)
Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çıtır Kaçak Tehlikeli ,Çıtır Kaçak Tehlikeli izle,Çıtır Kaçak Tehlikeli film fragmanı,Çıtır Kaçak Tehlikeli filmin konusu, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı filminin vizyon tarihi, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı oyuncu kadrosu, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı filminin türü, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı filmi hangi kanalda, Çıtır Kaçak Tehlikeli Fragmanı ne zaman