facebook twitter Google Plus
Delisin! Delisin! Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Delisin! Delisin! Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 24 Ekim 2014
Yapım: 2014 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Tolga Baş
Oyuncular : Çetin Altay, Turgut Tunçalp, Ender Gülçiçek, Ferzan Hekimoğlu, Arzu Yanardağ

Konusu: Sadri, Asabi Rami ve Tombik Fırat bir akıl hastanesinde tedavi gören diğerlerine göre daha farklı 3 iyi arkadaştır. Hastaneye sonradan gelen Arhan'ın verdiği akıllara uyan 3 arkadaş hastaneden kaçarak daha önce hiç yaşamadıkları bir hayata sürükleyici bir maceraya atılacaklardır.

Delisin! Delisin! Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Delisin! Delisin! Fragman (2014) Yorumları (0)
Delisin! Delisin! Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Delisin! Delisin! Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Delisin! Delisin! fragman, Delisin! Delisin! film fragmanı izle, Delisin! Delisin! full izle, Delisin! Delisin! izle, Delisin! Delisin! oyuncuları, Delisin! Delisin! fragmanı izle, Delisin! Delisin! Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Delisin! Delisin! Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Delisin! Delisin! Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Delisin! Delisin! Fragman (2014) filminin türü, Delisin! Delisin! Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Delisin! Delisin! Fragman (2014) ne zaman