facebook twitter Google Plus

İzlenen dizilerin en can alıcı noktası her zaman için yeni bölümü heyecanla beklerken, hafta içinde yayınlanan dizi fragmanlarının heyecanı taze tutmasıdır. Yayınlanan fragman kısa olduğu için dizi fragmanları bekleyen kitlenin dikkat ettiği en önemli faktör HD kalitede yayınlanmalıdır.

Yaz Sezonu Dizileri

Yaz tatilinin girmesiyle birlikte sezon finali yapan dizilerin yerine birçok yeni dizi ekranlara gelmektedir. Yayın hayatına yeni başlayan dizilerden biri olan kalp atışı iki gencin yıllar sonra, iki doktor olarak karşılaşmasının hikayesini anlatır. Diğer yandan ateş böceği dizisi de klişeleri yıkarak taksi şoförü bir genç kız ile yakışıklı bir avukatı konu alır. Yaz boyunca takip edeceğiniz dizilerde fragman izle aramasıyla sürekli sevilen dizilerin fragmanlarını arar çoğunda kaliteli sonuçlar elde edemeyiz. Sitede dizilerin fragmanlarına ulaşılabilir ancak bölümün tamamı sitede yayımlanmamaktadır.

Yeni yayın hayatının bir diğer merakla beklenen dizisi ise iki yalancı dizisidir. Çocukluk aşkıyla evleneceği esnada terk edilen Serkan ve aile baskısından bunalıp bodruma kaçan Duygu'nun yollarının kesişmesiyle ardı sıra gerçekleşen komik hikayelerin yer aldığı dizi oldukça yüzünüzü güldürecek gibi duruyor. İki öğretmenin aşkını izleyeceğiniz deli gönül dizisi ise İstanbul'dan Antakya'ya uzun bir yolculuk için sizleri bekliyor. Karşımıza sürekli çıkan sosyal sınıf ayrılıklarına istinaden kaderin sürekli birleştirdiği iki gencin hikayesini anlatan rüya adlı dizi, her rüyanın bir sonu olup olmadığını görmek için tam da doğru adrestir. Hayallerini gerçekleştirip başarılı bir aşçı olmak ve japon mutfağını öğrenip, restoran açmak isteyen Nazlı'nın bu yolda zengin bir adamın özel aşçısı olduğu, imkansız aşkı gün yüzüne çıkaran dolunay dizisi ise tesadüflere olan inancınızı kuvvetlendirecek gibi duruyor.


Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin Yorumları (0)
Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin filmi ne zaman vizyona girecek, Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin filminin vizyon tarihi, Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin oyuncu kadrosu, Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin filminin türü, Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin filmi hangi kanalda, Dizi Fragmanlarını Kesintisiz Hd Olarak İzleyin ne zaman