facebook twitter Google Plus
Dünya Fırtınası Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Dünya Fırtınası Fragman özeti: Yıldız'ın Ay'a çarpması ile Ay'ın kabuğunda oluşan çatlaklar sonrası Dünya'ya doğru bir toz bulutu kalkar. Bu durum için daha kötüsü ise büyük parçaların birbirinden kopması ve bütün şehirleri yok etmesi tehdididir. Bilim adamları tek çözümün Ay'ı yok etmeyecek ve bir bütün halinde tutacak bir nükleer şarj yapılması olduğunu düşünmektedirler. Bu konuyla ilgili görevlendirilen isim ise John Redding'dir. Redding, Ay'dan kopan büyük parçaları insanlığı tehdit etmeden nükleer şarjları doğru şekilde yerleştirmeyi başarabilecek midir?
Dünya Fırtınası Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Dünya Fırtınası Fragman Yorumları (0)
Dünya Fırtınası Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Dünya Fırtınası Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Dünya Fırtınası, Dünya Fırtınası izle, Dünya Fırtınası fragmanı izle, Dünya Fırtınası film fragmanı izle, Dünya Fırtınası Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Dünya Fırtınası Fragman filminin vizyon tarihi, Dünya Fırtınası Fragman oyuncu kadrosu, Dünya Fırtınası Fragman filminin türü, Dünya Fırtınası Fragman filmi hangi kanalda, Dünya Fırtınası Fragman ne zaman