facebook twitter Google Plus
Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey To The Center Of The Earth) Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman özeti: Vizyon Tarihi:18 Temmuz 2008
Yapım: 2008 - Kanada
Tür:Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik, Macera
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : T.j. Scott
Oyuncular : Peter Fonda, Victoria Pratt, Ken Kirzinger, Rick Schroder, Mike Dopud
Senaryo : William Gray
Yapımcı : George Horie

Konusu: Jonathan Brock bir antropologdur günün birinde varlıklı bir kadının 4 sene önce ortadan kaybolan eşini bulma teklifini kabul eder jonathan ve ekibi tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey To The Center Of The Earth) Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman Yorumları (0)
Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Dünyanın Merkezine Yolculuk izle, Dünyanın Merkezine Yolculuk fragman, Dünyanın Merkezine Yolculuk trailer, Dünyanın Merkezine Yolculuk film fragmanı, Dünyanın Merkezine Yolculuk oyuncuları, Dünyanın Merkezine Yolculuk türkçe dublaj izle, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman filminin vizyon tarihi, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman oyuncu kadrosu, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman filminin türü, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman filmi hangi kanalda, Dünyanın Merkezine Yolculuk Fragman ne zaman