Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

En İyi 10 Film

Reklamlar
En İyi 10 Film özeti:

Ben filmden anlarım diyorsanız o halde gelin kısa bir test yapalım ne derdiniz? En iyi 10 film hangisi diye sorsak ne dersiniz? İlk aklınıza gelenleri mi sayarsınız yoksa gerçek anlamda herkesin beğendiği ve tam puan alan filmleri mi sayarsınız. Bizce ikinci şıkkı pek yapamıyor olursunuz çünkü tüm filmleri izlemiş olamazsınız elbette. Bu sebeple hem izlediğiniz filmleri tekrar hatırlamak hem de bilmediğiniz diğer en iyi 10 filmi incelemeye başlayın.

1-the-machinist

Gelmiş Geçmiş En iyi Fimler

En iyi 10 film içinde belki de daha önce hiç duymadığınız bir filmden yer alabilir. Elbette size güzel gelip ilk 10listesine giremeyenler bile olabilir. Sonuç olarak sayısız film olunca öyle her filmi ilk on kategorisine almak anlayacağınız gibi odlukça zor. Her kategori bazında ayrım yapmak biraz daha kolay olabilir ama genel olarak ayrım yapıldığında bu oldukça zorluyor olacak.

1-forrest-gump

Türüne Göre En iyi Filmler, komedi, dram, korku Filmleri

En iyi inceleme sitesi olan www.eniyi.xyz sizler için yüzlerce film arasından  en iyi film hangisidir sorusunun cevabını arıyor. İstediğiniz ve merak ettiğiniz film haberleri ve detayları sizlere bu sitede sunulduğu için artık vazgeçilmesiniz oluyor. Yapılan bolca araştırma ve inceleme sonrasında sizler için en iyiler sunuluyor ve bu da film sevenler için oldukça yardımcı oluyor olacak.

Ben film izleme severim ama tarzım olmayan filmleri de izlemeyi sevmem diyorsanız o halde en iyi 10 film içinden tercih yaparak zamanınızı çöpe atmayın. Bu film acaba iyi mi nasıl mı bana hitap eder mi diye düşünmeden kabul görmüş ve muhtemelen sizin de çok seveceğiniz bu filmlerin içinde seçim yapın ve sonrasında ise birkaç tık ile hemen filmi izlemeye başlayın deriz.

Kaynak: https://www.eniyi.xyz/eniyi/fimler/

Reklamlar
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen