facebook twitter Google Plus
Evrim Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Evrim Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 18 Nisan 2014
Yapımı: 2014 - ABD
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram
Süre: 91 Dakika
Yönetmen: Wally Pfister
Oyuncular: Johnny Depp, Morgan Freeman, Paul Bettany, Kate Mara, Cillian Murphy
Senaryo: Jack Paglen
Yapımcı: Broderick Johnson, Kate Cohen
Konusu: Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrayarak cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will'in beynini gelişmiş bir süper bilgisayara entegre eder. Will'in bedeni ölmüştür ama beyni eşi ile yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will'in hala hayatta olduğunu fark edince süper bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler.

Evrim Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Evrim Fragman (2014) Yorumları (0)
Evrim Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Evrim Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Evrim fragman, Evrim Filmi fragmanı, Evrim Fragman (2014), Evrim Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Evrim Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Evrim Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Evrim Fragman (2014) filminin türü, Evrim Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Evrim Fragman (2014) ne zaman