facebook twitter Google Plus
Ezan Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ezan Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 1 Mayıs 2015
Yönetmen: Fuat Yılmaz
Oyuncular: Osman B. Keser, Yeliz Yeşil, Şahin Özden ...
Tür Korku , Gerilim
Ülke Türkiye
Ali asi ve asabi bir gençtir ve bu sebeple de hç bir işte tutunamamaktadır. Genç adamın bu asabiyeti,
daha önce olduğu gibi yeni işinden de kovulmasına sebep olmuştur. Ali işten kovulduğu akşam, aşırı alkol almıştır. Bardan çıkışta çiçek satan küçük bir kız çocuğuna çarpar ve kızın öldüğünü düşünerek olay yerinden kaçar.

Ne var ki bu kaza genç adamın yakasını kolay kolay bırakmayacaktır. Olay yerinde düşürdüğü yüzük kullanılarak geç adama büyü yapılır. Kendisine yapılan büyü sonrasında annesini kaybeden Ali, köyüne geri dönmeye karar verir. Amcasının oğlu Mehmet’in define vaadi cinler tarafından kaçırılmaları ile son bulunca en yakın arkadaşı Cengiz ve eşi Zeynep; Ali’yi aramak için köye gelirler. Köyün gizemli hocasının katılımı ile korku ve gerilim dolu bir maceraya atılırlar.

Ezan Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Ezan Fragmanı Yorumları (0)
Ezan Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ezan Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ezan ,Ezan filmi izle,Ezan film fragmanı izle,Ezan hd film izle,Ezan filmi full izle,Ezan filmi konusu, Ezan Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Ezan Fragmanı filminin vizyon tarihi, Ezan Fragmanı oyuncu kadrosu, Ezan Fragmanı filminin türü, Ezan Fragmanı filmi hangi kanalda, Ezan Fragmanı ne zaman