facebook twitter Google Plus
Fırtınanın Ortasında Film Fragmanı Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fırtınanın Ortasında Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi : 17.07.2015 (1s 52dk)
Yönetmen: Kim Farrant
Oyuncular: Nicole Kidman, Joseph Fiennes, Hugo Weaving
Tür :Gerilim, Dram
Konusu: Catherine ve Matthew Parkerçifti çocukları ile birlikte bilinmeyen bir nedenle çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak durumunda kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae’nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Fakat operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili ilginç gerçekler ortaya çıkmaya başlar. Zaman ilerledikçe şüphelerin tırmanması ve dedikoduların yayılması ile kasaba halkı acımasızca Parkerlar’a karşı döner. Çöl karanlığında yaşam şansı hızla azalmakta, Catherine ve Matthew için geçen her saniye çocuklarını ölüme daha da yaklaştırmaktadır.

Fırtınanın Ortasında Film Fragmanı Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Fırtınanın Ortasında Fragmanı Yorumları (0)
Fırtınanın Ortasında Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Fırtınanın Ortasında Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Fırtınanın Ortasında Film Fragmanı,Fırtınanın Ortasında izle,Fırtınanın Ortasında filmi izle,Fırtınanın Ortasında filmin konusu,Fırtınanın Ortasında oyuncuları,Fırtınanın Ortasında vizyon tarihi, Fırtınanın Ortasında Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Fırtınanın Ortasında Fragmanı filminin vizyon tarihi, Fırtınanın Ortasında Fragmanı oyuncu kadrosu, Fırtınanın Ortasında Fragmanı filminin türü, Fırtınanın Ortasında Fragmanı filmi hangi kanalda, Fırtınanın Ortasında Fragmanı ne zaman