facebook twitter Google Plus
Foosball Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Foosball Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 06 Haziran 2014
Yapımı: 2013 - Arjantin, İspanya
Tür: 3 Boyutlu, Çizgi
Yönetmen: Juan Jose Campanella
Seslendirenler: Pablo Rago, Diego Ramos, Juan Jose Campanella, Axel Kuschevatzky, David Masajnik
Senaryo: Juan Jose Campanella, Eduardo Sacheri
Yapımcı: Mercedes Gamero, Jorge Estrada Mora
Konusu: Amadeo zamanını langırt oynayarak geçirip bir gün futbolda çok başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace maçı kaybedince bunu hırs haline getirir. Aradan seneler geçer ve Ace kendi kasabasına ünlü bir futbolcu olarak geri döner. Yaptığı maçın intikamını almak için bütün kasabayı bir stadyuma çevirir ve işe Amadeo’nun langırt oynadığı bardan başlar. O anda küçük langırt oyuncuları sihirli bir şekilde hayata bulurlar ve Amadeo’ya Ace ile kasabayı kurtarmak için yapacağı hayatının maçında yardım etmeye çalışırlar.

Foosball Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Foosball Fragman (2014) Yorumları (0)
Foosball Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Foosball Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Foosball fragman, Foosball Filmi fragmanı, Foosball Fragman (2014), Foosball Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Foosball Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Foosball Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Foosball Fragman (2014) filminin türü, Foosball Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Foosball Fragman (2014) ne zaman