Aslan Ailem Fragman

12 3 4 5 >>

Aslan Ailem 31. Bölüm 2. Fragmanı Final

Yorum Yaz (12 Yorum)
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Ömer Uğur
Senaryo: Nuray Uslu, Ayça Mutlugil
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Pazar - 20.00
Aslan Ailem Oyuncuları:
Akın Akınözü Akın Akınözü (Murat Aslan)
Burcu Özberk Burcu Özberk (Burcu Olgun)
Zerrin Sümer Zerrin Sümer (Hayriye)
Aslan Ailem Konusu: Es Film'in yapımcılığını yaptığı, Ömer Uğur'un yönetmen koltuğunda oturduğu Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil2in senaristliğini yaptığı Zerrin Sümer, Benian Dönmez ve Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker, İpek Özağan gibi isimlerin yer aldığı Aslan Ailem 22 Ekim Pazar günü itibariyle her hafta pazar akşamları saat 20:00'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Vedat karısı Hatice annesi Hayriye ve üç erkek çocuğuyla birlikte 30 yıldır aynı çiftlikte yaşamını sürdürmektedir. Ortanca oğulları Umut bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmış fakat ailesini hiç aksatmamıştır. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında herkes eline ekmeğini almıştır. Burcu ünlü iş adamı Tayfu Olgun'dan fazlasıyla şımartılmış tek kızıdır. Kredi kartıyla her insanın hayalindeki bir lüks yaşama sahiptir. Derken Tayfun bir yolsuzluk tehlikesiyle karşılaşınca yurt dışına kaçar. Burcu'nun yolu ise Aslan ailesiyle kesişir. Burcu çiftliğin boşaltılmasını ister. Vedat’ın, Tayfun ile yıllar önceye dayanan bir sırrı vardır ve bundan ailesinin haberi yoktur.
Reklamlar
Yorum Yap

Aslan Ailem dizisine 12 Yorum Yapıldı
 1. Naci: Neden final oluyor çok severek izliyorduk bari final bölümünde burcu ile murat evlensin
 2. Hulya: Babane neden diziden.ayrildi, benim favorimdi , cok uzuldum
 3. fatmanur: Evet bu karışık ve sıkıntılı zamanda kafa dağıtılacak 2-3 dizi var.Hepsi TRT de.Emeğinize sağlık.Aslan Aileme emeği geçen herkese teşekkürler...
 4. Nefer: Cok guzel bir dizi lutfen burcu ile murat kavussun cunku cok yakisiyorlar
 5. burmur: Super cox beyendim.burcunu çox sevirem
 6. burcum: Supee cox beyendim
 7. Günay Berşan Yücel: Süpersiniz yapimci yönetmen senarist ve herbir oyuncusuyla tek kelimeyle mükemmel
 8. Sibel: Bizde çok sevdik 2 yaşındaki kızım buycuyu aç buycuyu aç diyor görünce emeğinize sağlık
 9. aylin: ben bu diziyi çok sevdim.ellerinize sağlık.
 10. Sena: Süper bir dizi insanı En mutsuz zamanda bile güldürebiliyor
 11. Burcu99: Evettttt bende cooook sevdim elleriniz derd gormesin.Insallah uzun surer
 12. Dizi.com.: Cox guzel dizidir. Ben sevdim ellerinize sagliq. Axira kimi bele davam edin.

Aslan Ailem Dizisi Özet

Aslan Ailem 6. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Burcu kaçırılmıştır. Aslan çiftliğinden götürülürken Burcu'yu kaçıran adamlar bazı şeyleri planlayamamış ve onları gören Hatice'yi de yanlarına almak zorunda kalmışlardır. Burcu ve Hatice kapatıldıkları yerde dayanışma içinde olup bir plan çevresinde hareket ederler. Aslan ailesinin çiftliğindeki partiden dönen Sevgi ve Güneş'i beklenmedik bir sürpriz karşılar.

Aslan Ailem 5. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Sözleşmenin ortadan kaybolması yine Burcu ve Aslan Ailesi arasında anlaşmazlıklara sebep olur. Hatice ne kadar inkar etse de Burcu sözleşmeyi onun aldığından şüphesi yoktur. Burcu ve Hatice'nin girdiği iddia herkesin hayatını baştan sona etkileyecektir. Burcu Olgun haberi için girdikleri mücadele Umut ve Pelin'i beklenmedik zorluklarla karşılaşmasına sebep olur.

Aslan Ailem 4. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Hatice ve Murat aynı anda çiftliğin kendilerine ait olmadığını öğrenirler. Vedat çiftlikle ilgili yıllarca onlardan gerçeği gizlemiştir. Vedat izah etmeye çalışır fakat Hatice ikna olmaz. Hatice bu dakikadan sonra tavrını ortaya koyar. Vedat ve Murat Burcu'ya kalacak yer ayarlamaya çalışırken Burcu'nun fikri herkeste şaşkınlık yaratır.

Aslan Ailem 3. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Çiftliğin asıl sahibinin kendisi olduğunu söyleyen burcu Aslan ailesinin çiftliği boşaltmasını ister. Vedat ve Hayriye sessiz kalır. Tayfun'la yıllardır aralarında gizlediği bir sırrı olan Hayriye bu sırrı korumaktadır.Her iki tarafta çiftlikle ilgili resmi bir belge sunamazlar. Hatice Murat'tan çiftlikle bu gelişmeyi saklamak ister. Murat Burcu'nun peşinde olduğu çiftliğin kendi evi olduğundan habersizdir.

Aslan Ailem 2. Bölüm'de Neler Olacak? İşte Özeti ve Fragmanı
Vedat karısı ve 3 evladıyla birlikte otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Burcu ünlü iş adamı Tayfun Olgun'un şımarık tek kızıdır. Kredi kartını sihirli değnek gibi kullanan Burcu'nun yolu Aslan ailesiyle kesişir. Tayfun bir yolsuzluk suçlamasıyla yurt dışına çıkar Aslan Ailesinin iki numaralı oğlu Murat Aslan bu soruşturmayı üstlenir. Aslan Ailesi bir aksam çiftliğinde otururken Burcu'nun gelişi yeni gelişmelere sebep olur.