Yalan Fragman

12 >>

Yalan 2. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram, Aşk
Yönetmen: Hakan İnan
Senaryo: Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Pazartesi - 20.00
Yalan Oyuncuları: Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören ve Zeynep Eronat
Yalan Konusu:

Yalan adlı yeni dizi Kanal D'de çok yakında başlıyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizi, tahliyesine 4 yıl kala serbest bırakılan ve eşini öldürmek ile suçlanan Melike'nin hikayesini konu alıyor.

Dizinin ilk fragmanı sitemizde yayınlandı ve büyük ilgi gördü. Fragmanda Melike'nin hapishanede yaşadıkları, tahliye olduktan sonra karşılaştığı zorluklar ve gerçeğin peşinde koşuşu heyecan verici bir şekilde işleniyor.

Yalan dizisinin tam yayın tarihi ise 27 Mayıs 2024 Pazartesi. Ancak Kanal D'nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden dizinin en son gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici. Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman'ın yanı sıra Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören ve Zeynep Eronat gibi isimler de dizide yer alıyor.

Yalan, dram ve gerilim türlerini seven izleyiciler için kaçırılmayacak bir dizi gibi görünüyor. Ben de dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Yalan dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek veya fragmanı izlemek isterseniz bana sormaktan çekinmeyin.

Reklamlar
Yorum Yap

Yalan dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. Ramazan Kurnaz: iyi dizi güzel

Yalan Dizisi Özet

Yalan 2. Bölüm Fragmanı'nın özeti şu şekilde:

KanalD tarafından yayınlanan fragmanda, Hazal adında bir kadının teyzesi ile annesi Melike hakkında tartıştığı görülüyor. Hazal, 5 yıldır annesini görmediğini ve annesi onu geri istemiyorsa bir daha aramayacağını söylüyor. Teyzesi ise Melike'nin hapiste olduğunu ve Hazal'ın onu görmeye gitmesi ve anne demesi gerektiğini söylüyor. Hazal ise Melike'nin annesi olmadığını ve onu asla öyle çağırmayacağını söylüyor. Fragman, Hayat adında bir adamın Hazal'a Melike'nin kızının kim olduğunu sorduğu başka bir sahneye geçiyor. Hazal, annesinin Hayat'ın kızıyla nasıl bağlantılı olabileceğini soruyor. Fragman, Hayat'ın bilmediğini ancak Hazal'ın annesine sormasını önermesiyle sona eriyor. Görünüşe göre Melike'nin kızıyla ilgili Hazal'ın hayatını da etkileyen büyük bir sır var.