facebook twitter Google Plus
Garfield Komedi Festivali (Garfield's Fun Fest) Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Garfield Komedi Festivali Fragman özeti: Vizyon Tarihi: 29 Ağustos 2008
Yapım:2008 - ABD, GüneyKore
Tür : Animasyon
Süre: 79 Dak.
Yönetmen : Mark A.Z. Dippé
Oyuncular : -
Seslendirenler : Okan Bayülgen, Serhan Arslan, Ayhan Kahya, Devrim Parscan, Frank Welker
Senaryo : Jim Davis
Yapımcı : John Davis, Mark A.Z. Dippé

Konusu: Dünyanın en komik sen sevimli ve en popüler kedisi olan Garfield'ın artık bir zorlu rakibi vardır Garfield’ın uzatmalı sevgilisi Arlene’in de kalbini kazanmış olan yükselen değer Ramone artık Garfield için tam bir tehlike unsurudur.

Garfield Komedi Festivali (Garfield's Fun Fest) Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Garfield Komedi Festivali Fragman Yorumları (0)
Garfield Komedi Festivali Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Garfield Komedi Festivali Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Garfield Komedi Festivali film fragmanı, Garfield Komedi Festivali fragman, Garfield Komedi Festivali trailer, Garfield Komedi Festivali oyuncuları, Garfield Komedi Festivali konusu, Garfield Komedi Festivali izle, Garfield Komedi Festivali Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Garfield Komedi Festivali Fragman filminin vizyon tarihi, Garfield Komedi Festivali Fragman oyuncu kadrosu, Garfield Komedi Festivali Fragman filminin türü, Garfield Komedi Festivali Fragman filmi hangi kanalda, Garfield Komedi Festivali Fragman ne zaman