facebook twitter Google Plus
Göl Evi (The Lake House) Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Göl Evi Fragman özeti: Vizyon Tarihi: 04 Ağustos 2006
Yapım:2006 - ABD, Avustralya
Tür : Dram, Fantastik, Romantik
Süre: 99 Dak.
Yönetmen : Alejandro Agresti
Oyuncular : Keanu Reeves, Sandra Bullock, Lynn Collins, Christopher Plummer, Dylan Walsh
Senaryo : David Auburn
Yapımcı : Bruce Berman, Doug Davison

Konusu: Dr. Kate Forster stajını tamamladığı hastaneden ayrılırken yeni atandığı Chicago'da bir hastanede çalışmaya başlar. Geri de bıraktığı tek şey kiralamış bulunduğu güzel evidir.Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır bu notta kendisinin yeni adresi bulunur ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni sahibi Alex eve geldiğinde pati izlerine dair hiç bir şey bulamaz. Kate ve Alex evin posta kutusu sayesinde yazışmaya devam ederler görürler ki bu inanılmaz bir şey olsa da iki ayrı yılda yaşantılarını sürdürdüklerini öğrenirler.

Göl Evi (The Lake House) Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Göl Evi Fragman Yorumları (0)
Göl Evi Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Göl Evi Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Göl Evi fragman, Göl Evi film fragmanı izle, Göl Evi izle, Göl Evi türkçe dublaj izle, Göl Evi oyuncuları, Göl Evi Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Göl Evi Fragman filminin vizyon tarihi, Göl Evi Fragman oyuncu kadrosu, Göl Evi Fragman filminin türü, Göl Evi Fragman filmi hangi kanalda, Göl Evi Fragman ne zaman