Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı özeti: Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür” birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Salı gecesi Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Çalışkan öğrenci İbrahim, sınavda çıkacak soruyu öğrenmeye çalışırken kendini soru bankasının içinde bulur. Soru aleminin en önemli kişisi olan Ali, İbrahim'e aradığı sorunun yanıtını söyleyecek mi? Soru bankası işçileri greve gidersen neler olur?

Kredi kartını iptal ettirmek için bankaya telefon açan Bilal'i çağrı merkezi çalışanı Burcu vazgeçirebilecek mi? Bilal kartını iptal ettirmek için neler yaşayacak?

Ejderha ile dövüşen Prens Şevket ve kuzeni Bilal, Prenses Yeter'i kurtarabilecekler mi? Prenses Yeter'in arkadaşı Mehtap, prens ve prensesin evlenmesine onay verecek mi?

Birbirine devamlı aşklarını itiraf edenMehtap ve Bilal, çocukları tarafından okul müdürüne şikayet edilirse neler yaşanır? Bu çift birbirinden ayrı yaşamayı başarabilecek mi?

Çalıştığı lisede sınıflara gizli kamera yerleştiren Şevket, öğrencileri hakkında neler öğrenecek? Öğrenciler kopya çekmek için ne yöntemler geliştirmişlerdir, öğretmenler hakkında neler konuşuluyor?

Bütün bu soruların cevapları ve bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de..
Reklamlar
Yorum Yap

0 Yorum Yapıldı
    Herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen