facebook twitter Google Plus
Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı özeti: Ekranların sevilen formatı BKM yapımı komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür” birbirinden renkli ve yepyeni skeçleriyle Salı gecesi Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Çalışkan öğrenci İbrahim, sınavda çıkacak soruyu öğrenmeye çalışırken kendini soru bankasının içinde bulur. Soru aleminin en önemli kişisi olan Ali, İbrahim'e aradığı sorunun yanıtını söyleyecek mi? Soru bankası işçileri greve gidersen neler olur?

Kredi kartını iptal ettirmek için bankaya telefon açan Bilal'i çağrı merkezi çalışanı Burcu vazgeçirebilecek mi? Bilal kartını iptal ettirmek için neler yaşayacak?

Ejderha ile dövüşen Prens Şevket ve kuzeni Bilal, Prenses Yeter'i kurtarabilecekler mi? Prenses Yeter'in arkadaşı Mehtap, prens ve prensesin evlenmesine onay verecek mi?

Birbirine devamlı aşklarını itiraf edenMehtap ve Bilal, çocukları tarafından okul müdürüne şikayet edilirse neler yaşanır? Bu çift birbirinden ayrı yaşamayı başarabilecek mi?

Çalıştığı lisede sınıflara gizli kamera yerleştiren Şevket, öğrencileri hakkında neler öğrenecek? Öğrenciler kopya çekmek için ne yöntemler geliştirmişlerdir, öğretmenler hakkında neler konuşuluyor?

Bütün bu soruların cevapları ve bol kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de..

Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güldür Güldür,Güldür Güldür fragmanı, Güldür Güldür yeni bölüm fragmanı, Güldür Güldür son bölüm fragmanı, Güldür Güldür 21 ocak salı, Güldür Güldür bu haftaki konusu, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Güldür Güldür 13. Bölüm Fragmanı özeti