facebook twitter Google Plus
Güneşin Gözyaşları Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Güneşin Gözyaşları Fragman özeti:

Vizyon Tarihi: 14 Kasım 2003
Yapım: 2003 - ABD
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
Süre: 121 Dak.
Yönetmen : Antoine Fuqua
Oyuncular : Bruce Willis, Monica Bellucci, Eamonn Walker, Cole Hauser, Tom Skerritt
Senaryo : Alex Lasker, Patrick Cirillo
Yapımcı : Ian Bryce, Arnold Rifkin

Konusu:Özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga Nijerya ormanlarına tehlikeli bir göreve gönderilir. Amaçları orada mahkum kalan doktor Lena Hendricks'i kurtarmaktır. A.K. Waters ve grubu doktor Lena Hendricks'i bulur.Fakat Lena Hendricks'in oradan ayrılmak için bir şartı vardır kendisi ile birlikte 70 mültecinin de oradan kaçırılması. Doktor Lena Hendricks''e duygusal yaklaşan A.K. Waters teklifi kabul eder ve verilen emirleri hiçe sayarak kendin bildiğini uygular.


Güneşin Gözyaşları Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Güneşin Gözyaşları Fragman Yorumları (0)
Güneşin Gözyaşları Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Güneşin Gözyaşları Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güneşin Gözyaşları fragman, Güneşin Gözyaşları film fragmanı, Güneşin Gözyaşları fragman izle, Güneşin Gözyaşları türkçe dublaj izle, Güneşin Gözyaşları izle, Güneşin Gözyaşları full izle, Güneşin Gözyaşları Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Güneşin Gözyaşları Fragman filminin vizyon tarihi, Güneşin Gözyaşları Fragman oyuncu kadrosu, Güneşin Gözyaşları Fragman filminin türü, Güneşin Gözyaşları Fragman filmi hangi kanalda, Güneşin Gözyaşları Fragman ne zaman