facebook twitter Google Plus
İki Kafadar: Chinese Connection Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İki Kafadar: Chinese Connection Fragman özeti:

Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2013
Yapım: 2013 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Ömer Gökhan Erkut
Oyuncular : İlker Aksum, Murat Akkoyunlu, Settar Tanrıöğen, Gökçe Özyol, Öykü Çelik
Senaryo : Kaan Ertem
Yapımcı : -
Diğer Adı : Akşam Pazarı

Konusu: Girdikleri her işi batıran iki kafadar tefeciden borç alıp tablet işine girerler. Aldıkları tabletlerin dolandırıcıların gdo'lu mal sevkiyatında kullandıkları mallar olduğunu öğrenen ikili için artık çok geçtir. Gerçekçi bir kovalamacanın içine düşen ikiliyi komik, macera dolu mafya üçgeninde bir çok isimle karşılaşacaklardır.


İki Kafadar: Chinese Connection Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İki Kafadar: Chinese Connection Fragman Yorumları (0)
İki Kafadar: Chinese Connection Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İki Kafadar: Chinese Connection Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İki Kafadar: Chinese Connection fragman, İki Kafadar: Chinese Connection filmi, İki Kafadar: Chinese Connection izle, İki Kafadar: Chinese Connection oyuncuları, İki Kafadar: Chinese Connection izle, İki Kafadar: Chinese Connection full izle, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman filminin vizyon tarihi, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman oyuncu kadrosu, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman filminin türü, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman filmi hangi kanalda, İki Kafadar: Chinese Connection Fragman ne zaman