facebook twitter Google Plus
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman özeti:

Vizyon Tarihi:02 Eylül 2011
Yapım: 2011 - ABD
Tür : Bilim Kurgu, Macera
Süre: 124 Dak.
Yönetmen : Joe Johnston
Oyuncular : Samuel L. Jackson, Chris Evans, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones, Sebastian Stan
Senaryo : Stephen McFeely, Christopher Markus
Yapımcı : Stan Lee, Avi Arad
Diğer Adı : Kaptan Amerika 1

Konusu:2. dünya savaşı yıllarında orduya katılmak isteyen fakat güçsüz olduğu için bir türlü alınmayan Steve Rogers süper asker yaratma programına gönüllü olarak katılır ve deneyin yapılmasını ister. Deney sonrası başarılı bir sonuç alır ve çok güçlü olarak geri döner kaptan amerika olmuştur.kötü Red Skull ile savaşmak ve ülkesine yardım etmek zorundadır.


İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman Yorumları (0)
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İlk Yenilmez: Kaptan Amerika izle, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika fragmanı, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmi, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika fragman izle, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika türkçe dublaj izle, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika oyuncuları, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman filminin vizyon tarihi, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman oyuncu kadrosu, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman filminin türü, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman filmi hangi kanalda, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika Fragman ne zaman