facebook twitter Google Plus
Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı özeti:

BKM'nin yapımcılığını yaptığı Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete 13 mayıs pazar akşamı 12. bölümüyle ekranlara geldi. Jet Sosyete'nin 13. bölüm fragmanı 13 mayıs gecesi onuncu bölümün ardından yayınlandığı anda sitemizde izleyebilirsiniz.  Yaşar'ın tekstil'e genel müdür olmasıyla ofis içerisinde gerginlikler ve dedikodular başlamıştır. Tony ve Pelin'in oyunlarına karşılık Yaşar hem ofisteki yerini hemde Cengiz Beyler ile komşuluk hayatına devam edebilmek için büyük çaba harcar. Safiye ise Gizem'in kendisini cemiyet hayatına tanıştıracağı lansmana katılabilmek için her yolu dener.


Jet Sosyete dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Jet Sosyete dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Jet Sosyete 13. Bölüm Fragmanı özeti