facebook twitter Google Plus
Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı özeti:

BKM'nin yapımcılığını yaptığı Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete 11 mart pazar akşamı 4. bölümüyle ekranlara geldi. Jet Sosyete'nin 5. bölüm fragmanı 11 mart gecesi ikinci bölümün ardından yayınlandığı anda sitemizde izleyebilirsiniz.  Yaşar'ın tekstil'e genel müdür olmasıyla ofis içerisinde gerginlikler ve dedikodular başlamıştır. Tony ve Pelin'in oyunlarına karşılık Yaşar hem ofisteki yerini hemde Cengiz Beyler ile komşuluk hayatına devam edebilmek için büyük çaba harcar. Safiye ise Gizem'in kendisini cemiyet hayatına tanıştıracağı lansmana katılabilmek için her yolu dener.


Jet Sosyete dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Jet Sosyete dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Jet Sosyete fragman, Jet Sosyete fragmanı izle, Jet Sosyete izle fragman, Jet Sosyete full izle, Jet Sosyete dizi fragmanı, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Jet Sosyete 5. Bölüm Fragmanı özeti