facebook twitter Google Plus
Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

BKM'nin yapımcılığını yaptığı Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete 25 mart pazar akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi. Jet Sosyete'nin 7. bölüm fragmanı 25 mart gecesi ikinci bölümün ardından yayınlandığı anda sitemizde izleyebilirsiniz.  Yaşar'ın tekstil'e genel müdür olmasıyla ofis içerisinde gerginlikler ve dedikodular başlamıştır. Tony ve Pelin'in oyunlarına karşılık Yaşar hem ofisteki yerini hemde Cengiz Beyler ile komşuluk hayatına devam edebilmek için büyük çaba harcar. Safiye ise Gizem'in kendisini cemiyet hayatına tanıştıracağı lansmana katılabilmek için her yolu dener.


Jet Sosyete dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Jet Sosyete dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Jet Sosyete 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti