facebook twitter Google Plus
Jurassic Park 3 Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Jurassic Park 3 Fragman özeti:

Yapımı: 2001 - ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Süre: 92 Dakika
Yönetmen: Joe Johnston
Oyuncular: Sam Neill, Tea Leoni, William H. Macy, Alessandro Nivola, Laura Dern
Senaryo: Alexander Payne, Peter Buchman, Jim Taylor
Yapımcı: Steven Spielberg, Kathleen Kennedy
Konusu: Sekiz yıl öncesi John Hammond'un 65 milyon yıl öncesi ve dinazorların yaşadığı çağa ait sivrisinek fosilerinden alınan kan örnekleri sayesiyle DNA moleküllerinden yaratılan ve genetik mühendisliğin ürünü olan dinazorların özgürce dolaşmasını sağlayan Jurassic Park projesini hayata geçirmişti. Fakat bundan sekiz yıl sonra ise Isa Sorna adası dışında bir başka ada da bilimsel çalışmalar yapılmış ve burada bazı yeni türlerde de dinazorlar üretilmiştir. Büyük bir Jurassic Park deneyimi yaşamış olan Paleog Dr.Allen Grant dinazor kemikleri üstünde yaptığı araştırmalarına devam etmektedir.Bir gün kapısını çok zengin olduklarını söyleyen bir karı-koca çalar. Çift,Grant'e Jurassic Park tesisine uçakla bir tur düzenlemek istediklerini ve kendisinin onlara eşlik etmesini isterler.Allen başta isteksiz görünse de teklifi güzel bir ücret karşılığında kabul eder.Ancak işler istedikleri gibi gitmeyecek ve kandırıldığını öğrenecektir.


Jurassic Park 3 Film Fragmanı Full izle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Jurassic Park 3 Fragman Yorumları (0)
Jurassic Park 3 Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Jurassic Park 3 Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Jurassic Park 3 fragman, Jurassic Park 3 Filmi fragmanı, jurassic park 3 izle türkçe dublaj, jurassic park 3 full izle, Jurassic Park 3 Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Jurassic Park 3 Fragman filminin vizyon tarihi, Jurassic Park 3 Fragman oyuncu kadrosu, Jurassic Park 3 Fragman filminin türü, Jurassic Park 3 Fragman filmi hangi kanalda, Jurassic Park 3 Fragman ne zaman