facebook twitter Google Plus
Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı özeti:

Vizyon tarihi;29 Haziran 2018 (1s 36dk)

Yönetmen Steven C. Miller

Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Xiaoming Huang devamı

Tür; Gerilim

Ülke; ABD, Çin

Konusu; Çok sevdiği arkadaşının tekno-terör labirentinden kaybolmasıyla Ray Breslin'in arkadaşını kurtarmak için verdiği mücadele ekrana taşınıyor. Ray Breslin hapishaneden kaçışından yıllar sonra yeni bir birinci sınıf kiralık güvenlik gücü şirketi kurmuş ve şirketin en iyi dövüş ustası SHU Hades olarak bilinen terör örgütünün savaş labirentinde kaybolmuştur. Breslin arkadaşını kurtarmak için yapması gereken tek şey çok korunaklı bir cezaevine girmeli ve oradan bulunan takımı oradan kaçırmalıdır.

 


Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı Yorumları (0)
Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı filminin vizyon tarihi, Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı oyuncu kadrosu, Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı filminin türü, Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı filmi hangi kanalda, Kaçış Planı 2 Hades Film Fragmanı ne zaman