facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 27. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. onur ve Zeynep birlikte katıldıkları şirket toplantısında yeni ortaklarını gördüklerinde şok yaşarlar. Yeni ortaklarının Ahmet'e olan benzerliği çok şaşırtmıştır. Zeynep bu işin içinde bir oyun olduğunu anlamak üzeredir. Muzaffer, Nefise ile birlikte Mert'i saklamanın çabasındadır.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ayşegül

Bu film bitmesin emeği geçen herkese teşekkürler


Anahtar kelimeler: kanatsız kuşlar fragmanı izle, kanatsız kuşlar yeni bölüm, kanatsız kuşlar son bölüm, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 27. Bölüm Fragmanı özeti