facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 29. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Hastanede zor zamanlar geçiren Aysun iyileşecek mi? Olay kendi teknesinde gerçekleştği için yardım etmek isteyen Kemal Muzaffer'le ters düşer. Kemal hem Nefise'nin hemde çocukların gönlünü kazanmaya çalışır. Nefise'nin Mert'e gösterdiği hassasiyet Muzaffer'i mutlu eder. Muzaffer de aynı şekilde karşılık verir.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kanatsız kuşlar fragmanı izle, kanatsız kuşlar yeni bölüm, kanatsız kuşlar son bölüm, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 29. Bölüm Fragmanı özeti