facebook twitter Google Plus
Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Koliba Film'in yeni dizi projesi Kanatsız Kuşlar 41. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm tanıtımını ilk olarak sitemizde izleyebilirsiniz. Nefise'nin hastaneden kaçırılması ailede büyük bir etki yaratır. Muzaffer bu durumdan çocukların etkilenmemesi için Azime'yi bir şey söylememesi için şart koşarken Azime kendi bildiğini okur. Azime çocuklara Muzaffer'i suçlayıcı bir şeyler söyler. Eğer Nefise bulunmazsa Muzaffer'in çocuklara karşı işi çok zor olacaktır.


Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kanatsız Kuşlar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kanatsız Kuşlar 41. Bölüm 2. Fragmanı özeti