facebook twitter Google Plus
Karlar Kraliçesi 2 Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi 1 Mayıs 2015 (1s 18dk)
Yönetmen: Alexey Tsitsilin
Oyuncular: bilinmeyen oyuncular
Tür Animasyon , Fantastik
Ülke Rusya
2012 yapımı Karlar Kraliçesi'nin devamı olan filmde kahramanlarımız heyecan dolu yeni bir maceraya atılıyor. İlk filmde Karlar Kraliçesi'nin laneti sonrasında yaşananlar sona ermiştir. Cüce Orm nihayet sağ salim evine döneceği için mutludur. Ancak şehre geri döndüğünde düşündüğünden daha zorlu bir hayatla karşılaşır. Artık sıradan bir madencidir ve bu haliyle güzel cüce prensesine ulaşmak bir hayli zordur. Orm kahramanlık hikayelerini biraz cilalayıp ün kazanmaya karar verir, fakat söylediği her yalan yeni bir yalanı doğurunca kendini eski dostları Gerda, Kai ve Luta ile tekrar bir araya geleceği bir maceranın ortasında bulur.


Karlar Kraliçesi 2 Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı Yorumları (0)
Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı,Karlar Kraliçesi 2 film Fragmanı, Karlar Kraliçesi 2 filmi full izle,Karlar Kraliçesi 2 konusu,Karlar Kraliçesi 2 izle, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı filminin vizyon tarihi, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı oyuncu kadrosu, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı filminin türü, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı filmi hangi kanalda, Karlar Kraliçesi 2 Fragmanı ne zaman